SPECIALISTA PRIVÁTNÍHO BANKOVNICTVÍ Ostrava

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Pohybujete se již nějakou dobu v oblasti investičního bankovnictví? Obchodní dovednosti a relationship managment máte v malíčku? Pak hledáme právě Vás! Pro rozšíření pobočky banky hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA PRIVÁTNÍHO BANKOVNICTVÍ Ostrava

Pracovní náplň

  • budování porfolia klientů v oblasti investic na kapitálových trzích
  • akvizice nových klientů
  • poradenství v oblasti investic

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti z privátního bankovnictví
  • výborné obchodní dovednosti
  • schopnost vybudovat si vlastní portfolio klientů
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • nadstandartní roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • home office
  • Cafeterie
  • příspěvek na sport
  • penzijní připojištění