HR ASISTENT (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Hledáte uplatnění v oblasti HR a chce mít prostor k profesnímu růstu? Pokud máte již nějaké zkušenosti z této oblasti, tak to hledáme přímo Vás! Nadnárodní výrobní společnosti právě hledá posilu na pozici HR ASISTENT (28-35.000 Kč). Pokud Vás pozice zaujala, tak nám zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme

Pracovní náplň

  • nábor nových zaměstnanců (nižší pozice)
  • vstupní školení
  • onboarding
  • správa kmenových i agenturních zaměstnanců

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání
  • znalost AJ (dokážete se domluvit)
  • předchozí praxe v HR
  • stresu odolnost
  • schopnost si svojí práci zorganizovat
  • komunikativnost - nebojíte se zvednout telefon a vyřídit věci/zeptat se na informace
  • časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • moderní společnost
  • roční odměny
  • příjemná atmosféra v kolektivu
  • profesní růst
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na životní pojištění

  • lokalitu: Most

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.