TEST TECHNIK JUNIOR-AIRBAGY (35.000-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 37000 Kč

Vystudoval jste průmyslovku nebo jinou školu technickébo oboru? Jste analytický typ a baví Vás čísla? Angličtina nebo němčina jsou pro Vás samozřejmostí? Nevadí Vám pracovat na 2 směny, tedy ranní nebo odpolední? Pak jste náš člověk! Pošlete mi Váš životopis ještě dnes! Hledáme pro významného klienta v automobilovém průmyslu vhodného uchazeče na pozici: TEST TECHNIK JUNIOR-AIRBAGY (35.000-37.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Denní provádění testů aktivace airbagů
  • Práce s dokumentací
  • Dodžování postupů testování
  • Měření dle zadaných postupů
  • Evidence hodnot a výsledků do příslušných formulářů
  • Vyhodnocování naměřených hodnot
  • Spolupráce s ostatními kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického oboru
  • ŘP sk B
  • Znalost MS OFFICE
  • Cizí jazyk - Angličinu nebo němčinu
  • Schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o něm

Co nabízíme?

  • Docházkový bonus
  • Prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na kulturu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav