VEDOUCÍ V AIRBAGOVÉM CENTRU (od 65.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

Jste zkušeným odborníkem v automotive a víte, jak moc je důležitá kvalita airbagů v automobilech? Chcete se podílet na testování funkčnosti airbagových modulů? Cizí jazyk pro Vás není překážkou? Přihlaste se do výběrového řízení zasláním životopisu na adresu: hurkova@acjobs.cz Mezinárodní společnost na Břeclavsku hledá novou pracovní posilu na pozici: VEDOUCÍ V AIRBAGOVÉM CENTRU (od 65.000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • Plánování, provádění testů zkoušek funkčnosti airbagových modulů
  • Analýzy výsledků
  • Provádění testů zkoušek pro nové produkty
  • Příprava a analýza testů pro zákazníky
  • Zodpovědnost za udržování skladu dílů
  • Správa dokumentace
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického oboru
  • Prokazatelná praxe v automotive v kvalitě
  • Komunikativní cizí jazyk - AJ nebo NJ
  • Znalost IATF 16949
  • SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP training
  • Znalosti metod řešení problémů (8D, PPS)

Co nabízíme?

  • Osobní rozvoj - rozjezd zcela nového projektu
  • Docházkový bonus
  • Prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na kulturu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Mobilní telefon
  • Notebook

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav