3D MĚŘENÍ (33-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

Hledáte samostatnou a zodpovědnou pozici v kvalitě? Máte praxi v 3D měření? Preferujete směnný provoz 12tky a VOLNÉ VÍKENDY! Pošlete nám životopis na pozici 3D MĚŘENÍ (33-37.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • 3D měření dle požadavků a technické dokumentace
  • Měření vzorků a skenování
  • Vyhodnocení, protokoly a správa dat 3D měření
  • Údržba měřících zařízení
  • Analýzy a reporty

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxi v 3D měření z výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota pracovat ve 12ti směnném provozu (víkendy volné)
  • MS Office (Excel)
  • AutoCAD a SW měření a optiky

Co nabízíme?

  • Možnost profesního růstu
  • Odborné vzdělávání
  • Bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days
  • Příspěvek na penzijko, životko, rekreaci a stravování
  • Lokalitu Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.