PLC PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Baví vás programování PLC? Máte vyhlášku 50/§6 - platnou? Domluvíte se s kolegy technickou angličtinou? Pošlete nám životopis na pozici PLC PROGRAMÁTOR (40-50.0000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Programování PLC automatů
  • Úpravy programů PLC linek, robotů, optických systémů
  • Optimalizace osazení řídících systémů na linkách
  • Plánování údržby a koordinace v odstávkách
  • Zálohy a evidence programů
  • Tvorba návodek
  • Řešení technických problémů na linkách

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického směru
  • Praxi z programování PLC ve výrobě
  • Zkušenosti s programováním průmyslových automatů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace s kolegy ze zahraničí)
  • Vyhlášku 50/§ 6 - platnou
  • Čtení technické dokumentace
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Co nabízíme?

  • Částečnou možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick Days
  • Kvartální a roční bonusy
  • Příspěvky na penzijko, životko, rekreaci
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Teplice