TEAM LEADER VÝSTUPNÍ KONTROLY (až 50.000 Kč)

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste zkušený operátor na kontrole (vstupní, mezioperační a výstupní) a rád byste se posunul výše? Nebo již máte zkušenosti s vedením týmu na odd. kontroly a hledáte nové zkušenosti a uplatnění? Výborně, pak hledáme právě VÁS! Pošlete mi Váš aktuální životopis na zak@acjobs.cz, ozvu se obratem zpět!

Pracovní náplň

  • Na starosti výstupní kontrolory, operátory
  • Koordinace práce, docházka, zajišťování školení, příprava mzdových podkladů
  • Zajišťuje správné dodržování BOZP a PO na svém přiděleném pracovišti
  • Na starosti aktualizace a přípravu pracovních instrukcí (dle tech. dok.)
  • Provádí různé kontroly, zkouší výrobky – připravuje zařízení na zkoušení
  • Vede příslušnou dokumentaci a záznamy ze zkoušení
  • Vede výrobkové audity

Co požadujeme?

  • Min SOU elektrotechnického směru
  • Praxe z kvality ve výrobní firmě
  • Ochota práce na 3 směny
  • Základy anglického jazyka výhodou
  • Nutnost práce s PC
  • Zkušenost s vedením týmu

Co nabízíme?

  • Mzda dle dosavadních zkušeností + bonusy
  • Benefitní program (příspěvky na kulturu, sport, penzijko a další)
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • Dotované stravování s velkým výběrem jídel v místní kantýně
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dostat se k jedinečným technologiím
  • Nabízíme slevu na firemní služby a výrobky
  • Zlepšíme i formou vzdělávání Vaši angličtinu
  • Pozveme Vás i na firemní akce
  • Zajistíme bezplatné parkování
  • Výborná i MHD dostupnost
  • Místo výkonu práce – Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Olga Žák
Team Leader

+420739234802
prace@acjobs.cz