ASISTENTKA ŘEDITELE-VÝROBNÍ SPOLEČNOST (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

Máte organizační schopnosti a zkušenosti na obdobné pozici? Hovoříte skvěle anglicky a chcete jazyk využít? Pokud ano, neváhejte se přihlásit do tohoto výběrového řízení! Perspektivní nadnárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ASISTENTKA ŘEDITELE-VÝROBNÍ SPOLEČNOST (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora vedení společnosti
  • Příprava podkladů, prezentací pro jednání
  • Plánování schůzek a meetingů, vyhotovování zápisů z porad
  • Zajišťování firemních akcí
  • Komunikace s návštěvami
  • Správa služebních vozidel + cestovních náhrad

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • AJ – komunikativní úroveň
  • Pokročilý uživatel MS Office
  • Povědomí o online marketingu výhodou
  • Kultivovaný projev, příjemné a reprezentativní vystupování, pečlivost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Práci v novém moderním prostředí
  • Firemní stravování
  • Možnost jazykových kurzů
    ... a plno dalších benefitů!

    Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Daniela Hůrková DiS.
HR Consultant

+420739425983
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics