NEUROLOG (80.-120.000Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte ukončené VŠ vzdělání a specializovanou způsobilost v daném oboru? Hledáte novou pracovní výzvu a příjemné pracovní prostředí? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: NEUROLOG (80.-120.000Kč)

Pracovní náplň

  • preventivní, diagnostická a léčebné péče pacientů ambulance

Co požadujeme?

  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v daném oboru

Co nabízíme?

  • zkrácená pracovní doba 35 hod./týden
  • práce od PO - PÁ dle Vašich časových možností
  • MOŽNOST ZKRÁCENÉHO ÚVAZKU
  • 27 dní placeného volna
  • stravenky
  • penzijko
  • multisportka
  • jazykové kurzy
  • půlroční odměny
  • úhrada poplatků za členství v ČLKo
  • příspěvek na další vzdělávání
  • firemní rekreace - lázně
  • firemní akce pro zaměstnance

    Místo výkonu práce: Poděbrady