HSE MANAGER Praha-východ (80-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s řízením HSE ve výrobním závodu? Bez problémů se domluvíte anglicky? Chcete být součástí managementu společnosti a podílet se na důležitých projektech v oblasti HSE? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HSE MANAGER Praha-východ (80-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení projektů v oblasti BOZP/PO a životního prostředí
  • vedení týmu specialistů na BOZP/PO
  • monitorování, identifikace, analýzy a vyhodnocování rizik
  • vedení interních auditů
  • zodpovědnost za správnou evidenci pracovních úrazů
  • komunikace se státními orgány
  • reporting Řediteli závodu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s vedením lidí
  • znalost norem ISO 9001, ISO 45001, BOZP/PO

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • kafeterii
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ