PROJEKTOVÝ INŽENÝR ELEKTRO – i ABSOLVENT(44-56.000 Kč)

Neaktivní nabídka

44000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte elektro vzdělání? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Máte zájem se neustále vzdělávat? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis. Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici: PROJEKTOVÝ INŽENÝR ELEKTRO – i ABSOLVENT(44-56.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technické dokumentace
  • Podpora při návrzích automatizačních systémů
  • Programování SW aplikací
  • Podpora při návrhu hardware
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání v elektro oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Min. vyhláška 50 §5
  • Aktivní přístup k práci
  • MS OFFICE

Co nabízíme?

  • Možnost spolupráce ve formě STÁŽE či part-time
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • A mnoho další benefity

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno