OBCHODNÍK – STROJAŘ VÝCH. SLOVENSKO A MAĎARSKO

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Hledáte práci na Slovensku a v Maďarsku jako OBCHODÍK - STROJAŘ? Máte vzdělání zaměřené na strojírenství a chcete uplatnit své znalosti a obchodní dovednosti ve stabilní české společnosti? Pak je tato pozice určena právě pro Vás! Prosperující obchodní společnosti se sídlem v Brně hledá nového kolegu na pozici: OBCHODNÍK – STROJAŘ – VÝCH. SLOVENSKO A MAĎARSKO

Pracovní náplň

  • prodej svěřených produktů
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • příprava smluv a ostatních podkladů k prodeji
  • technická podpora pro zákazníky
  • nákup potřebných komponentů
  • komunikace se zákazníky na Slovensku a v Maďarsku

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání – zaměření na strojírenství
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • maďarský a slovenský jazyk na úrovni rodilý mluvčí podmínkou
  • znalost práce na PC
  • komunikativní, organizačně zdatná osobnost
  • cit pro obchod

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní obchodní společnosti
  • práci formou home office
  • možnost osobního rozvoje
  • automobil i pro soukromé účely, notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • další benefity
  • místo výkonu práce: Východní Slovensko a Východní Maďarsko