LEAN INŽENÝR DO VÝROBY

mzdové ohodnocení

Jičín

Jste člověk, který se ve výrobě pohybuje již nějaký ten pátek a výrobní procesy znáte jak své boty? Chcete mít na starosti nastavování výrobních procesů a zavádění nových linek? Tak hledáme právě Vás! Zašlete mi životopis a staňte se naším novým VÝROBNÍM INŽENÝREM

Pracovní náplň

  • Rozjezd nových výrobních linek
  • Zavádění nových projektů do výroby
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • Tvorba FMEA spolu s týmem, který vedete
  • Spolupráce na validacích
  • Zakládání a koordinace změnových řízení
  • Optimalizace a navrhování výrobních procesů
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technická
  • Víceleté zkušenosti z výrobní firmy na podobné pozici
  • Dobrou orientaci s prací s technickou dokumentací a s normami
  • Pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka nutností, NJ výhodou
  • Komunikativnost, organizační a manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + roční odměny
  • Pružná pracovní doba
  • Další vzdělávání a odborný růst
  • Stravenky
  • Pravidelné odměny a bonusy
  • Zvýhodněné balíčky pro rodiče
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Firemní společenské akce
  • Místo pracoviště: okres Jičín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.