SEŘIZOVAČ CNC (38-45.000 Kč+BONUS)

Neaktivní nabídka

38000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vystudované SOU nebo SŠ technického směru? Jste technicky zdatný a máte zkušenosti, jako seřizovač nebo technik údržby? Nevadí Vám pracovat na 12 h směny krátký/dlouhý týden? Pak hledáme právě Vás!! Do české společnosti působící v oblasti elektrotechniky hledáme posilu na pozici: SEŘIZOVAČ CNC (38-45.000 Kč) + 20 000 Kč bonus

Pracovní náplň

  • vedení operátorů a jejich kontrola
  • nastavování a seřizování strojů
  • údržba strojů
  • práce dle technických podkladů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • praxi jako seřizovač CNC/ technik údržby - prostě rozumíte mašinám
  • schopnost čtení výkresové dokumentace
  • ochotu pracovat 12 hodinové směny dlouhý/ krátký týden

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti a super kolektiv
  • 20 000 Kč náborový bonus
  • reálná možnost kariérně růst
  • 25 dní placeného volna
  • stravenky
  • navyšování mzdy
  • příplatky
  • multisportka
  • kávička a automaty s pochutinami na pracovišti
  • penzijko

  • Místo výkonu práce: Brno