MANAŽER PROJEKTU (45-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s řízením projektů? Baví Vás vedení a a koordinace zakázek a máte technické vzdělání? Nevadí Vám cestování? Zajímala by vás oblast městské hromadné dopravy, železnice a chtěli byste vidět výsledky své práce nejen v ČR, ale i ve světě? Chcete pracovat pro stabilní společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: MANAŽER PROJEKTU (45-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení svěřených projektů
  • Spolupráce s výrobou, vývojem a projektanty
  • Spolupráce na tvorbě nabídkových listů
  • Účast na jednáních se zahraničními klienty
  • Reportování stavu prací na projektech
  • Práce s interními systémy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Další cizí jazyk výhodou
  • Znalost systému Helios Green – výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • Příspěvek na volno časové aktivity
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Systém Cafeterie

  • Termín nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!