OBCHOĎÁK - AIR&SEA PŘEPRAVA (50.-70.000 Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti jako disponent námořní či letecké přepravy? Máte obchodního ducha a tah na bránu? Rádi komunikujete v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní přepravní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: OBCHOĎÁK - AIR&SEA PŘEPRAVA (50.-70.000 Kč+AUTO)

Pracovní náplň

  • Prodej námořní, silniční a letecké přepravy
  • Akvizice nových klientů
  • Zpracování cenových nabídek
  • Práce s interním systémem
  • Zpracování kalkulací, příprava fakturací
  • Spolupráce s tuzemskými a zahraničními zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi z pozice DISPONENTA LETECKÉ NEBO NÁMOŘNÍ PŘEPRAVY - NUTNOST!!!
  • Obchodní dovednosti
  • Znalost anglického jazyka (slovem i písmem) - denní komunikace v AJ

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní spediční společnosti
  • Automobil i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Stravenky
  • Příspěvek na Multisportku
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)

    Místo výkonu práce: OSTRAVA - REMOTE!