HR MANAGER Praha-východ (110-150.000 Kč)

Neaktivní nabídka

120000 - 150000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s kompletní personální agendou ve výrobní společnosti? Chcete se podílet na rozvoji strategických cílů společnosti v oblasti HR? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici? HR MANAGER Praha-východ

Pracovní náplň

  • nastavení strategie společnosti v oblasti personalistiky
  • vedení menšího týmu lidí (Personalisti, Mzdová účetní)
  • rozvoj a motivace svého týmu
  • zodpovědnost za strategii náboru
  • nastavení interních procesů a předpisů dle platné legislativy
  • dohled nad dodržováním směrnic
  • zodpovědnost za pracovně právní agendu
  • komunikace se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace se zahraniční centrálou)
  • perfektní znalost Zákoníku práce a s tím spojené legislativy
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • auto i k soukromým účelům
  • kafeterii
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha-východ