STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ NA DVANÁCTKY AŽ 35.000 KČ

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš elektro vzdělání a zkušenosti s údržbou? Láká Tě zajímavé prostředí slévárny? Nevadí Ti práce na směny v nepřetržitém provozu? Pošli mi svůj životopis! Hledáme posilu na pozici STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ NA DVANÁCTKY AŽ 35.000 KČ

Pracovní náplň

  • Pracuješ ve slévárně
  • Provádíš preventivní opravy strojů a zařízení
  • Pomáháš při instalaci nových zařízení
  • Zajišťuješ náhradní díly

Co požadujeme?

  • SOU v elektro oboru
  • Platnou vyhlášku 50 §5
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat na dvanáctky
  • Svářečský průkaz
  • Znalost hydraulických a pneumatických principů výhodou

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zajímavé pracovní prostředí
  • 25 dní volna
  • Firemní akce a dárkové balíčky
  • Příspěvek na stravování
  • Kariérní růst
  • Profesionální zaučení
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.