HLEDÁME KVALIŤÁKY!

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste zkušený/á kvaliťák/kvaliťačka a hledáte nové uplatnění? Orientujete se v normách, znáte nástroje kvality a umíte anglicky? Pošlete mi svůj životopis! Staňte se platným členem/členkou super týmu! My právě HLEDÁME KVALIŤÁKY!

Pracovní náplň

  • Budete se podílet na procesních auditech
  • Komunikujete se zákazníky, dodavateli a napříč společností
  • Řešíte neshody a reklamace
  • Analyzujete procesy a navrhujete jejich zlepšování

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru
  • Praxi v kvalitě ve výrobní firmě
  • Znalost norem
  • Komunikativní znalost AJ
  • Orientace v nástrojích kvality výhodou
  • Znalost nástrojů pro zlepšování výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Orientace v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Rozšiřování kvalifikace a profesní růst
  • 25 dní volna
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.