HLAVNÍ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

70000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením účetnictví ve výrobní firmě, nejlépe pro skupinu firem? Nebojíte se říkat „Ano“ výzvám a pracovat na nových projektech. Umíte řešit problémy a zvládnete nastavit nové procesy? Pokud odpovídáte stále ano, pak hledáme právě Vás. Skupina společností patřící českému vlastníkovi, sídlící na prestižní adrese v centru Prahy, hledá nového kolegu/kolegyni

Pracovní náplň

  • Účtování podvojného účetnictví společností
  • Zpracování daňových přiznání
  • Spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • Příprava podkladů k auditům
  • Příprava podkladů pro reporting
  • Komunikace s úřady
  • Účtování evidence majetku
  • Vedení malého týmu (2 účetní + 1 externí spolupracovník)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického charakteru
  • Kvalifikace Certifikovaný účetní - výhodou
  • Praxe v oboru min 5 let
  • Komplexní znalost účetnictví včetně české legislativy
  • Znalost daňové legislativy DPP, DPH a ostatní"malé" daně
  • Zkušenost se setavením konsolidace skupiny výhodou
  • Velmi dobrá znalost Excelu
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Samostatnost, pečlivost, chuť vést malý tým

Co nabízíme?

  • Atraktivní mzdové ohodnocení včetně min. dvou bonusů (každý ve výši cca jednoho platu)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasné práce z domova
  • Stravenkový paušál
  • Nádherné kanceláře v centru Prahy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.