FINANCIAL LEAD (90-110.000 Kč)

Neaktivní nabídka

90000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte dlouholeté zkušenosti s finančním controllingem ve výrobně obchodní společnosti a za čísly vidíte i souvislosti? Vnímáte se jako přirozený leader a chcete tvořit a nastavovat procesy ekonomického oddělení? Pošlete Vaše CV ještě dnes!! Významná společnost z oblasti strojírenské výroby a obchodu hledá pravou ruku majitele společnosti, která mu pomůže nastavit finanční oddělení v dynamicky rostoucím prostředí na pozici: FINANCIAL LEAD (90-110.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • reorganizace finančního oddělení, tvorba procesů a směrnic
  • zodpovědnost za zpracování účetních závěrek (spolupráce při auditech)
  • strategické a finanční plánování, tvorba rozpočtů a směrnic
  • tvorba podkladů pro bankovní instituce při žádostech o financování
  • pravidelné vyhodnocování finančních ukazatelů
  • analýza finančních výkazů, analýza investic
  • controlling a reporting majiteli společnosti
  • odpovědnost za cash flow
  • v budoucnu tvorba nového týmu v rámci controllingu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi s řízením financí a controllingu v obchodně-výrobní společnosti
  • praxi v komunikaci s bankovními institucemi a tvorbou podkladů pro investiční rozvoj společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka (schopnost vést jednání)
  • znalost aktuální účetní i daňové legislativy
  • zodpovědného a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • zázemí významné a rychle rostoucí obchodně-výrobní společnosti
  • mentora v podobě majitele společnosti
  • roční bonusy při plnění stanovených cílů
  • auto i pro soukromé účely
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • plně hrazenou Multisport kartu
  • příspěvek na stravné
  • firemní vzdělávání
  • možnost kariérního růstu na pozici finančního ředitele
  • Nástup možný IHNED i po výpovědní lhůtě
  • Místo výkonu práce: Brno, Technologický park