CHIRURG L1 (55.-60.000Kč+PŘÍPLATKY+BONUS)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Máte ukončené vysokoškolské vzdělání a hledáte novou pracovní výzvu, kde nasbíráte zkušenosti? Pro našeho významného klienta, který nabízí nadstandartní podmínky a finanční ohodnocení hledáme posilu na pozici: CHIRURG L1 (55.-60.000Kč+PŘÍPLATKY+BONUS)

Pracovní náplň

  • práce na chirurgickém oddělení
  • pevná pracovní doba + cca 4 služby v měsíci

Co požadujeme?

  • ukončené VŠ vzdělání
  • odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb.

Co nabízíme?

  • zázemí stabilního zdravotnického zařízení
  • hrazené ubytování
  • nástupní bonus - VYSOKÁ ČÁSTKA!
  • 25 dní placeného volna
  • stravné
  • penzijko
  • firemní rekreace
  • životko
  • úhrada poplatků členů ČLK