SCHOPNÝ VEDOUCÍ VÝROBY (35 - 48 000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máje již zkušenosti na podobné pozici? Jste ochotný pracovat na 3 směny? Máte organizační schopnosti? ANO? Tak to hledáme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Koordinace a kontrola zaměstnanců
  • Plánování směn¨
  • Účast na pohovorech
  • Kontrola školení zaměstnanců
  • Kontrola kvality výrobků a dodržování BOZP
  • Nové návrhy na vylepšení pracovních postupů

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou
  • Praxe na podobné pracovní pozici
  • Schopný řešit problémy
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Znalost Anglického jazyka - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - podmínkou
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Bonusy
  • Pro šikovné kariérní růst na manažerské pozice
  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.