JUNIOR/SENIOR SEŘIZOVAČ (23 - 28 000 Kč)

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máš již alespoň minimální zkušenosti z výroby? Jsi ochotný pracovat na 3 směny? Rád se při práci s kolegy zasměješ? Tak to jsi náš chybějící parťák! Pošli nám svůj Životopis!!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Seřizování a obsluha výrobního stroje
  • Jednoduchá administrativa
  • Kontrola výrobků

Co požadujeme?

  • Vyučení, popřípadě praxe technického směru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Bonusy
  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.