RECEPČNÍ - MOOG - BRNO LÍŠEŇ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako RECEPČNÍ. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • jednoduchá obsluha recepce
  • přijímání návštěv
  • přepojování telefonických hovorů

Co požadujeme?

  • dobrou pracovní morálku, spolehlivost, pečlivost
  • příjemné vystupování
  • AJ – aktivně – přijímání návštěv a telefonických hovorů
  • trestní bezúhonnost
  • základní dovednosti při práci s výpočetní technikou

Co nabízíme?

  • 100 - 130 Kč/ hodinu
  • 8 hod. pracovní směny, Po-Pá 7-15
  • práci na HPP/DPP/DPČ
  • pracoviště v příjemném prostředí novostavby
  • odpovědného zaměstnavatele, férové jednání,
  • pravidelná měsíční mzda
  • možnost dohody i na zkrácený úvazek

  • Místo výkonu práce: Brno -Líšeň, ul. Trnkova (u Zetoru)