PRACOVNÍK OSTRAHY - THERM - OSTRAVA

mzdové ohodnocení

Ostrava

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

  • Obsluha recepce
  • Zápis do knihy příchozích a odchozích
  • Vydávání klíčů
  • Obchůzky
  • Podávání informací příchozím

Co požadujeme?

  • Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost
  • Čistý výpis z rejstříku trestů
  • Certifikát strážný (pokud nemáte, lze zajistit)
  • Slušné vystupování

Co nabízíme?

  • 106,5 Kč/hodinu + příplatky za noční směny, so+ne, svátky
  • PO - PÁ, 18.00 – 6.00
  • SO + NE 6.00 -18.00
  • od 1.11.2022
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Klidnou a pohodovou práci
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • Certifikát strážný zajistíme
  • Uniformu
  • Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem
  • HPP

  • Pracoviště na chráněném trhu práce, přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP,OZZ

  • Místo výkonu práce: THERM, Pavlovova 1351/4 700 30 Ostrava - Zábřeh