INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste člověk s technickým vzděláním a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Máte praxi v oblasti kvality a nevadí Vám krátké služební cesty? Chtěli byste pracovat na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY v Plzeňském kraji ve významné mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní dynamicky se rozvíjející společnost hledá nového kolegu na pozici: INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • jednání s dodavateli společnosti
  • zodpovědnost za dodavatelskou kvalitu
  • evaluace dodavatelů a realizace auditů
  • cestování v rámci Evropy
  • aktivní využití anglického jazyka

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického zaměření výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe v oblasti kvality
  • zkušenost s dodavatelskou kvalitou
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • věrnostní bonusy
  • závodní stravování
  • příspěvky na dopravu

    Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.