VEDOUCÍ NÁKUPU s AJ a FJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti z oblasti nákupu, dohovoříte se anglicky a francouzsky a chcete se rozvíjet v nadnárodní výrobní společnosti s celosvětovou působností? Pak jste přesně tím, koho hledáme!!!

Pracovní náplň

  • Vedení odd. nákupu/zásobování (4 podřízení)
  • Zajištění nákupu materiálu pro potřeby výroby od domácích a zahraničních dodavatelů
  • Jednání s dodavateli (převážně ze zahraničí)
  • Realizace auditů u dodavatelů (cestování v rámci Evropy, nárazově do Ameriky nebo Asie)
  • Spolupráce s odd. kvality
  • Komunikace s dopravci, zajištění dopravy
  • Řízení skladových zásob
  • Inventury skladu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Aktivní znalost anglického a francouzského jazyka slovem i písmem
  • Zkušenosti z oblasti nákupu/zásobování
  • Znalost práce s PC (některý z ERP systémů, MS Excel)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Ochodu cestovat (ŘP sk. B)

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré mzdové ohodnocení včetně ročních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční příspěvek penzijní připojištění/životní pojištění
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Nástup dohodou
  • Pracoviště v Brně