SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ, BENEFITŮ A MZDOVÁ ÚČET

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Společnost Hortim-International, s.r.o. je na trhu jedna z největších importérů ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. Hortim-International, s.r.o. je česká obchodní společnost, která je součástí mezinárodního koncernu Total Produce a zákazníky jsou převážně řetězce a velkoobchodní zákazníci po celé České a Slovenské republice. V současné době rozšiřuje tým a hledá vhodné kandidáty na pozici: SPECIALISTA ODMĚŇOVÁNÍ, BENEFITŮ A MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Tvorba a implementace politiky odměňování a benefitů v souladu se zákonnými požadavky a požadavky společnosti.
  • Zpracování časových a osobních dat zaměstnanců v mzdových systémech.
  • Vedení kompletní mzdové evidence a výkaznictví pro cca 400 kmenových zaměstnanců.
  • Výpočet mzdy zaměstnanců, resp. jednotlivých složek mzdy, náhrad apod.
  • Zpracování pracovních úrazů (hlášení na úřady, zdravotní pojišťovny, atd.)
  • Statistická a rozborová činnost v oblasti plánování a čerpání mezd.
  • Zajištění komunikace s oprávněnými institucemi.
  • Spolupráci při implementaci Cafeteria systému (systému benefitů).
  • Návrhy na změny a zlepšení systému odměňování a benefitů, uplatňovaných postupů odměňování.
  • Vedení mzdových průzkumů a projektů pro udržení konkurenceschopnosti v odměňování.
  • Analýza mezd, reporting, kontrolní činnost.
  • Příprava mzdových návrhů a dohled na jejich zavedením.
  • Zajištění správného hodnocení pracovních míst, zařazování pozic do mzdové struktury.
  • Poskytování konzultací manažerům ohledně mezd a benefitů.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém oboru výhodou.
  • Praxi na pozici min. mzdové účetní 5 let PODMÍNKOU.
  • Ochota a zájem proaktivně vytvářet a implementovat politiku odměňování a benefitů.
  • Znalost AJ výhodou.
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel – velmi dobrá znalost)
  • Kreativitu, samostatnost, inovativní přístup a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Práci u významného dodavatele čerstvého ovoce, zeleniny a suchých plodů.
  • Práci u úspěšného a prosperujícího zaměstnavatele.
  • Práci v příjemném pracovním kolektivu
  • Pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou.
  • Možnost závodního stravování.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Další benefity zaměstnavatele
  • Vzdělávání a rozvoj

  • V případě zájmu zasílejte životopis na adresu: zamestnani@hortim.cz