TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO ZÁKAZNÍKY S AJ

Poohlížíte se po novém zaměstnání? Hledáte jistou práci pro stabilní strojírenskou společnost? Považujete se za šikovného technika, který chce využít svých zkušeností a posouvat péči o zákazníka neustále kupředu? Pak jste náš člověk! Pošlete mi Váš životopis! Pro významného klienta na Břeclavsku hledáme novou pracovní posilu na pozici: TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO ZÁKAZNÍKY S AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj a návrh technických řešení dle požadavků zákazníka
  • Zpracování technických dotazů
  • Zpracování dokumentace, cenových nabídek
  • Zpracování reportů
  • Občasné cesty k zákazníkům v rámci podpory vzájemných vztahů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s konstruováním 2D (AutoCAD) a ideálně i 3D
  • Pokročilou znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost MS OFFICE
  • Zájem o zákazníka - vždy ho mít na "1.místě"
  • Vyhláška 50/78 Sb. § 6 a 10 velkou výhodou nikoli podmínkou

Co nabízíme?

  • Prémiový systém
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené + možnost dnů volna navíc
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterii
  • Multisport kartu
  • Možnost seberealizace

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko