KUNDENDIENST FACHMANN/-FRAU MIT ENGLISCH

mzdové ohodnocení

Brno - město

Patří němčina a angličtina mezi Vaše nejlepší kamarády? Jste komunikativní, aktivní a hledáte práci pro dynamickou společnost v Brně? Pak hledáme právě Vás! Silná mezinárodní společnost, která dokáže ocenit poctivě odvedenou práci, příjme kandidáty na pozici: KUNDENDIENST FACHMANN/-FRAU MIT ENGLISCH

Pracovní náplň

  • Vyřizování dotazů německy mluvících zákazníků
  • Zadávání a správa dat v interním systému
  • Spolupráce s obchodním oddělením společnosti
  • Reporting nadřízeným

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Praxe v zákaznickém servisu výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Kariérní růst
  • Pomoc při přestěhování
  • Další firemní benefity
  • Místo pracoviště: Brno
  • Nástup možný v březnu