SEŘIZOVAČ DO VÝROBY (27-35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáte pracovní změnu? Máte zkušenost s obsluhou strojů a jejich seřizováním? Můžete pracovat ve 3 směnném provozu? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis! Jediný český výrobce uhlíkových tkanin Kordcarbon a.s. hledá nové zaměstnance na pozici: SEŘIZOVAČ DO VÝROBY (27-35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování tkacích výrobních strojů
  • Nastavování a údržba stroje
  • Zavádění nové výroby
  • Kontrola kvality výrobků
  • Lehká administrativa spojená s evidencí práce na stroji

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe při obsluze strojů a jejich seřizování
  • Technické myšlení
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Ochota pracovat ve 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pracovní doba 37,5h
  • Odměny za výkonnost
  • Stravenkový paušál
  • Sodexo Pass
  • Prostor pro vlastní kreativitu a inovace

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Strážnice

    Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu j.horniakova@kordcarbon.com nebo volejte +420 601 347 188.