ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ NA 1 SMĚNU OD 30.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš vzdělání v oboru elektro a praxi ve výrobní firmě? Máš platnou vyhlášku, zvládneš jednoduchou práci na počítači a jsi zručný a pracovitý? Pošli mi svůj životopis! Hledáme šikovného kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRIKÁŘ NA 1 SMĚNU OD 30.000 KČ

Pracovní náplň

  • Instalace a opravy rozvodů
  • Revize a údržba elektrických strojů
  • Opravy a kontroly strojních zařízení a elektrospotřebičů
  • Drobná administrativa

Co požadujeme?

  • Praxe v elektro oboru ideálně ve výrobní firmě
  • Certifikace NV 194/2022 (dříve 50/1987 Sb.)
  • Základní PC zdatnost
  • Velkou výhodou bude, pokud budete znát kompresory nebo stabilní tlakové nádrže
  • Pracovitost a zručnost

Co nabízíme?

  • Nástupní plat až 35.000 Kč
  • Kvartální bonusy
  • Roční prémie
  • Příspěvky na penzijko a životko
  • Zkrácená pracovní doba
  • Odměna za dobrý nápad
  • Benefit program
  • Zvýhodněné volání pro celou rodinu
  • Místo výkonu práce: Brno