ELEKTROTESTER - I PRO ABSOLVENTY! (OD 26.000 KČ)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš čerstvé papíry ze školy v elektrooboru a platnou vyhlášku? Hledáš místo pro rozjezd své kariéry? Jsi ochotný pracovat na tři směny a rád bys našel místo, kde je i možnost kariérního růstu? Pak jsi ho právě našel! Pošli mi svůj životopis a pracuj jako ELEKTROTESTER - I PRO ABSOLVENTY! (OD 26.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Budeš s kámoši z výroby kompletovat motory
  • Potom budeš testovat, jestli to funguje tak jak má
  • Postaráš se o to, aby od nás odcházely TOP výrobky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Platná vyhláška 50 §5 nebo 6
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Pečlivost a zručnost
  • Touhu učit se novému a rozvíjet se

Co nabízíme?

  • Nástupní plat až 30.000 Kč
  • Náborový příspěvek 60.000 Kč
  • Svozový autobus
  • 25 dní volna
  • Příspěvek na stravu, penzijko a životko
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce: Brno