BRUSIČ - ŠIKULA DO VÝROBY NA SMĚNY!

Neaktivní nabídka

23500 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Zajímá Tě prostředí slévárny, jsi zručný a máš bystrý zrak? Rád přijímáš nové výzvy a nevadí Ti práce na směny? Pokud se ještě k tomu orientuješ v technické dokumentaci, pak jsi právě ten, koho hledáme! Pošli mi svůj životopis a staň se naším kolegou! Hledáme posilu na pozici BRUSIČ - ŠIKULA DO VÝROBY NA SMĚNY!

Pracovní náplň

  • Budeš pracovat s různými typy brusek
  • Vybrousíš odlitky
  • Postupuješ podle předepsaných postupů
  • Budeš si hlídat a udržovat svěřené nástroje

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - obor nehraje roli
  • Bystrý zrak
  • Pracovitost, pečlivost
  • Touhu učit se novému, zdokonalovat se
  • Ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 23.500 Kč
  • Super příplatky - za směny, za docházku, osobko
  • Čtvrtletní bonusy
  • 25 dní volna
  • Příspěvek na stravu
  • Firemní akce
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Brno