ELEKTRO ÚDRŽBA I PRO ABSOLVENTY! AŽ 40.000 KČ

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Máš vzdělání elektro směru, jsi technicky zdatný a máš praxi v údržbě? Nevadí Ti práce na směny a rád se učíš novým věcem? Pošli mi životopis a staň se součástí super týmu! Právě hledáme posilu na pozici ELEKTRO ÚDRŽBA I PRO ABSOLVENTY! AŽ 40.000 KČ

Pracovní náplň

  • Údržba a servis strojů a zařízení
  • Řízení preventivní údržby strojů
  • Spolupráce se seřizovači
  • Zajištění bezproblémového chodu výrobních strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhláška 50/1978 §5 podmínkou, §6 výhodou
  • Praxe v oblasti údržby nebo elektro výhodou
  • Technická zdatnost, pečlivost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Ochota pracovat na směny v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle praxe
  • 25 dní volna
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Půlroční bonus
  • Příspěvek na ošatné ve výši 450Kč/měsíc
  • Příspěvek na hromadnou dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Příplatek za noční již od 18:00
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.