SW PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Máte VŠ vzdělání ideálně v elektrotechnice či podobném oboru? Orientujete se v elektrických schématech EPLAN? Dorozumíte se anglicky? Výborně, tak pošlete životopis! Prosperující firma hledá kolegy na pozici SW PROGRAMÁTOR (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • SW programátor měničů Sinamics S120 v prostředí Starter/Startdrive nebo SW programátor PLC, HMI Siemens v prostředí TIA portál
  • podílení se na vývoji koncepce stroje
  • spolupráce s mechanickou konstrukce
  • zprovoznění stroje, jeho testování a dolaďování funkčnosti ve firmě, popř. i u zákazníka (zahraničí)

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání (zaučíme i absolventa)
  • anglický jazyk pro komunikaci se zahraničím
  • orientace v elektrických schématech
  • vyhlášku č. 50 (možno dodělat ve firmě)
  • základní znalosti programování PLC, HMI Siemens
  • znalost návrhu pohonů a zkušenost s návrhem bezpečnosti strojů výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • přátelské prostředí v menší firmě
  • dotované obědy
  • benefitní systém - cafeterie
  • občerstvení na pracovišti zdarma

  • lokalitu: okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.