IT SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro špičkovou firmu s bandou nadšenců jako systémový integrátor v rámci evropských poboček společnosti? Nebojte se, cestování je úplné minimum. IT firma patřící mezi jedničky ve svém oboru hledá nového kolegu či kolegyni na pozici: IT SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Analýzy požadavků na integraci pracující na návrhu, vývoji, testování, nasazení
  • Úzká spolupráce s ostatními týmy v rámci evropského IT
  • Technická implementace požadovaných integrací prostřednictvím dostupných nástrojů
  • Implementace nových nástrojů na základě evropské IT strategie
  • Návrhy na optimalizaci funkcí / procesů
  • Dokumentace
  • Aktivita a podpora nového systému po spuštění
  • Monitorování, podpora a údržba běžících systémů

Co požadujeme?

  • Ideálně IT vzdělání
  • Zkušenosti s integrací různých sytémů (ERP, CRM, eCommerce řešení a dalších )
  • Znalost ETL toolů
  • Perfektní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 5 sick day po zkušební době
  • Notebook
  • Mobilní telefon dle svého výběru a případně k soukromému využití
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office 3 dny v týdnu
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno Londýnské náměstí