FRAJER NA KVALITU/JUNIOR - PLAT A BENEFITY

mzdové ohodnocení

Zlín

Je Vám vlastní pečlivý přístup, Vašemu oko dokáže neomylně detekovat sebemenší odchylku a 3 směny Vám nedělají nejmenší problém? Pokud máte zkušenost z výroby a přejete si zkusit něco nového nebo již máte dokonce praxi v oddělení kontroly kvality jste náš člověk, představte se mi v životopise a můžete nastoupit do týmu technické kontroly v naší moderní hale.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Čeká tě práce v super kolektivu na nové, moderní výrobní hale
  • Nezkušené zaučíme, s praxí s otevřenou náručí uvítáme
  • Ostřížím zrakem a měřidly budeš zjišťovat kvalitu vyrobených dílů a komponentů, včetně produktů lakovny
  • Povedeš záznamy do měřících protokolů, budeš informovat o jejich výsledcích
  • V případě detekce vadného kusu, zajistíš nápravná opatření a navrhneš postupy pro předcházení zmetkovitosti
  • Budeš řešit reklamace a nápravná řešení s našimi interními specialisty

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - nejlépe technického zaměření
  • Zkušenosti z výrobní společnosti nejlépe kontroly kvality
  • PC - balíček MS Office, interní systémy
  • Aj - komunikativní
  • Organizační, analytické, technické, komunikační schopnosti
  • Ochotu práce na 3 směny s chutí dále se učit a zdokonalovat
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Platové ohodnocení dle zkušeností/jistě se domluvíme
  • Směnné příplatky
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Mobilní telefon s výhodným tarifem
  • Prémie a bonusy
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dopravu
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Flexi Pass
  • Kulturní a sportovní akce
  • Místo výkonu: Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.