MECHANIK-ÚDRŽBÁŘ +ZAJÍMAVE BONUSY

mzdové ohodnocení

Zlín

Máte solidní zkušenosti s údržbou strojů, výrobních zařízení a případně i CNC? Máte zájem o nadstandartní finanční ohodnocení a bohatou bonusovou nadílku? Stabilní, moderní společnost hledá schopné mechaniky , údržbáře do svých řad! Neváhejte se ozvat pro více informací včetně finančního ohodnocení!

Pracovní náplň

  • údržba, servis strojů a výrobních zařízení
  • Odstraňování poruch
  • Pohotovostní servis
  • Práce v 3 směnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU technickém směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenost s pneumatickými a hydraulickými stroji
  • Znalost servisu CNC výhodou
  • Práce s VZV

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení/ pro více info volejte!
  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční práci,
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování,
  • FlexiPass,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Místo práce: Zlín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.