KOMODITNÍ NÁKUPČÍ - VÝROBA (až 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti a chcete je dál rozvíjet? Pokud k tomu ještě ovládáte anglický jazyk, je tato nabídka přesně pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící hledá posilu na pozici: KOMODITNÍ NÁKUPČÍ - VÝROBA (až 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • nákup svěřeného produktového portfolia
  • vyhledávání nových dodavatelů i komunikace s těmi stávajícími
  • analýzy trhu, rozvoj nákupní strategie
  • dohled nad kvalitou a náklady
  • kooperace napříč společností a v rámci projektového týmu

Co požadujeme?

  • SŠ či VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi na obdobní pozici
  • anglický jazyk na úrovni potřebné k vyjednávání podmínek nákupu (německý jazyk velkou výhodou)
  • znalost práce v ERP systému (ideálně SAP)
  • samostatnost, komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc + sick days
  • závodní kantýnu + příspěvek na stravování
  • zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • odborné vzdělávací kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity

  • místo výkonu práce: Žďársko