SUPPLY CHAIN MANAGER - AUTO, NÁSTUP IHNED

Neaktivní nabídka

90000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte rádi výzvy a nebojíte se turbulentního prostředí? Chcete zajímavou práci, kde budete mít k dispozici auto, podporu týmu a plant managera? Máte zkušenosti z automotive prostředí a umíte anglicky? Skvěle, zašlete mi Váš životopis v CZ a EN jazyce! Nadnárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici SUPPLY CHAIN MANAGER - AUTO, NÁSTUP IHNED

Pracovní náplň

  • řížení sklad a zásob
  • vedení zákaznického servisu a plánování výroby
  • zodpovědnost za hladký chod logistických toků
  • nastavení procesů, kontrola a zlepšování
  • strategické a operativní řízení
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • zkušenost z automotive prostředí
  • zkušenost v oblasti logistiky
  • komunikativní anglický jazyk
  • znalost ERP systému
  • silnou osobnost, která má ráda výzvy a nebojí se živého prostředí
  • ideálně nástup Ihned, případně dle domluvy

Co nabízíme?

  • auto
  • plat dle zkušeností
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvky, bonusy, prémie
  • firemní stravování

  • lokalitu: 20min jižně od Brna