STAVBYVEDOUCÍ TZB

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovy Vary

Jste zkušený/á stavbyvedoucí v oblasti TZB, rád/a organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových nebo logistických hal? Chcete pracovat v nadnárodní a stabilní společnosti? Pak se nám co nejdříve ozvěte! Mezinárodní dodavatel průmyslových staveb hledá do svého týmu posilu na stavební zakázky po celé ČR na pozici: STAVBYVEDOUCÍ TZB

Pracovní náplň

  • Realizace stavby a dohled nad pracovníky
  • Účast na výběrových řízení zhotovitelů a jejich následná koordinace
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Účast na přípravě stavební zakázky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavební, strojní - výhodou TZB
  • Praxi alespoň z 1 stavby na obdobné pozici
  • Anglický jazyk výhodou
  • Autorizace ČKAIT výhodou
  • Vyhláška 50/78 výhodou
  • Ochotu cestovat po celé ČR

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Roční odměny
  • Mobilní telefon a notebook
  • Odměny po dokončení stavby
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu práce: Česká republika (dle aktuálních projektů)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!