OPERÁTOR CALL CENTRA/ŽÁDNÝ PRODEJ

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi komunikativní, samostatný/á a práce s počítačem pro tebe není španělská vesnice? Nebojíš se zvednout telefon a někomu zavolat? Tak hledáme právě tebe! Zašli mi svůj životopis a probereme tvé možnosti blíže.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Denní komunikace s klienty
  • Reakce na podměty od klientů
  • Správa, kontrola a aktualizace klientských účtů
  • Komunikace se zákazníky a řešení produktů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Praxe jako operátor call centra
  • Znalost práce na PC, MS Office, Excel
  • Znalost ČJ, komunikativnost a samostatnost
  • Ochota učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 24.000Kč
  • Čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Práce na HPP
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenky
  • Čisté a moderní prostředí
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.