ELEKTROMECHANIK - I ABSOLVENT §5 (35-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektro vzdělání? Vyznáte se v hydraulice a pneumatice? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Stabilní a zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ELEKTROMECHANIK - I ABSOLVENT §5 (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Údržba strojů, kontrolních stanic atd.
  • Údržba budovy
  • Preventivní opravy a údržby
  • Odpovědnost za sklad s náhradními díly

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru elektro, min. vyhláška 50 §5
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost pneumatiky, hydrauliky
  • ŘP sk. B - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • MULTISPORTKA
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Praha