INŽENÝR KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenost na pozici Inženýra kvality? Hovoříte plynule AJ? Znáte metody na řízení kvality? Rádi byste pracovali pro mezinárodní společnost se silným postavením na trhu, která si váží svých zaměstnanců? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní společnost působící v Moravskoslezském kraji přijme do svého týmu Inženýr kvality

Pracovní náplň

  • Využívání nástrojů kvality
  • Řešení otázek kvality ve výrobě
  • Monitorování a hodnocení plnění cílů jakosti
  • Zpracovávání předepsané dokumentace při výrobě vzorků
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru,
  • Znalost nástrojů řízení kvality (8D, SPC, FMEA)
  • Praxe v oboru min. 2 roky
  • Přehled o normách ISO 9000, 2000, TS 16949
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • Možnost ubytování, příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Možnost dalšího kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj