SPECIALISTA NA POHONY (40-60.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

Máte elektro vzdělání a zajímala by Vás práce s frekvenčními měniči, motory a servopohony? Chcete pracovat pro firmu rodinného typu a mít možnost vlastní seberalizace? Výborně, tak pošlete životopis! Česká společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA NA POHONY (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • podílení se na projektech
  • příprava podkladů pro elektro dokumentaci
  • spolupráce na koncepci technického řešení a cenotvorby
  • navrhování elektroschémat
  • komunikace se zákazníky
  • uvádění do provozu

Co požadujeme?

  • elektro vzdělání - pokud jsi absolvent, tak tě zaučíme!
  • znalost práce na PC a nějakým CAD softwarem
  • ideálně zkušenost s PC Schematic nebo E-planem
  • orientace v technické dokumentaci a elektro dokumentaci
  • anglický jazyk - stačí pro orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Nadstandartní roční bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí

  • Lokalitu: mezi okresem Vsetín a Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.