SVAŘOVACÍ TECHNOLOG (40-48.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 48000 Kč

Máte zkušenosti s pozicí svařovacího technologa a potřebné certifikáty? Nevadí Vám občasné cestování a máte praxi ve výrobě? Pak mi pošlete životopis na: vlckova@acjobs.cz Staňte se naším: SVAŘOVACÍM TECHNOLOGEM

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • kontrola svařování při montážích
  • zpracovávání technické dokumentace
  • pomoc při operativním řešení různých nenadálých úkolů

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenství
  • perfektní znalosti technologií svařování
  • certifikát svařovacího technologa/inženýra
  • zkušenost s montážemi výhodou
  • nutností je ochota cestovat

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • zkrácenou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijko

  • Místo výkonu práce: Plzeň