PROGRAMÁTOR PLC/HMI (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti PLC nebo SCADA programování? Mluvíte plynule anglicky a nevadí Vám cestovat za zákazníky i mimo ČR? Máte vyhlášku 50/78 §6 nebo §7? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Pak mi pošlete svůj životopis! Stabilní mezinárodní společnost hledá posilu týmu na pozici: PROGRAMÁTOR PLC/HMI (od 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování PLC a HMI
  • Vývoj a tvorba SW dle zadaného projektu
  • Testování a uvedení zařízení / modulu do provozu
  • Tvorba uživatelského rozhraní dle přání zákazníka
  • denní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Vyhlášku 50/78 §6 nebo §7
  • Orientaci v automatizaci a znalost programování řídících systémů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat i do zahraničí
  • Praxi na stejné nebo podobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční a roční prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné kurzy a školení
  • Možnost cestování do zahraničí

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha 9

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!