STAVBYVEDOUCÍ TZB

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený stavbyvedoucí v oblasti TZB? Líbí se Vám představa spojení korporátu co do velikosti projektů, a rodinné firmy co do komunikace? Chcete se podílet na zakázkách po celé ČR? Pak se nám co nejdříve ozvěte! Mezinárodní dodavatel průmyslových staveb hledá do svého týmu posilu na stavební zakázky po celé ČR na pozici: STAVBYVEDOUCÍ TZB

Pracovní náplň

  • Projekty po celé ČR - primárně západní Čechy
  • Realizace stavby
  • Účast na výběrových řízení zhotovitelů a jejich následná koordinace
  • Kontrola kvality provedených prací
  • Účast na přípravě stavební zakázky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavební, strojní - výhodou TZB
  • Praxi alespoň z 1 stavby na obdobné pozici
  • Zkušenost se stavbou průmyslových hal, logistických centrem, administrativních kolpexů apod.
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Anglický jazyk výhodou
  • Autorizaca ČKAIT výhodou
  • Vyhláška 50/78 výhodou
  • Znalost MS Office, Autocad výhodou
  • Ochotu cestovat po celé ČR
  • Samostatnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo určitou po dobu trvání konkrétního projektu
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon a notebook

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!